Haber

27 Mart’ta Son Dakika Magazin Haberleri ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri nelerdir? Bugün magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ Aşağıdakiler gibi sorularınıza cevap verecek tüm haberler için sizi doğrudan içeriğe alabiliriz:

1. Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti, İstanbul Boğazı’nda balığa çıktıkları anları sosyal medya hesaplarından paylaştı!

2. Kızılcık Şerbeti dizisinde ‘Kıvılcım’ karakterine hayat veren oyuncu Evrim Alasya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilerin dikkatini çekti!

3. Hatay’da deprem felaketinin ardından ailesinden 11 kişiyi enkaz altında kaybeden ünlü oyuncu ve müzisyen Uğur Aslan, katıldığı programda yaşadığı tarifsiz acıyı gözyaşları içinde anlattı!

4. Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra’nın evli olduğu iddia edildi!

5. Son günlerin en tartışmalı isimlerinden Muharrem İnce, sanatçıları hedef alan “Sözde sanatçı” sözleriyle tepkilerin odağı oldu. Sanatçıları zor durumda bırakan bu tavır ve üslup karşısında Şahan Gökbakar ve Gökhan Özoğuz’dan yanıt gecikmedi!

6. Gonca Vuslateri’nin Muharrem İnce’ye söylediği sözler gündem oldu!

7. Oyuncu Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy’un aşk yaşadığı iddia edildi!

8. Dünyaca ünlü müzik ve kliplerden ilham alan ünlülerimize alışkınız. Normalleşmeye uygun hale gelen bu durum en son Sibel Can’ın son klibinde görüldü!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu